In de raadsvergadering van afgelopen donderdag zijn wijzigingen op de APV besproken. Een van de voorstellen was om voorwaarden en kaders op te stellen voor het vestigen van één speelautomatenhal.

De VVD geeft het college graag deze opdracht want de mogelijkheid voor het vestigen van een speelautomatenhal biedt kansen voor een nieuwe of gevestigde ondernemer en voor het dorp. Zo creëren we werkgelegenheid en kunnen mensen een drankje drinken en een gokje wagen. Je gunt hiermee inwoners en gasten een gezellige avond uit in ons dorp en geeft mogelijk een impuls aan de lokale economie. Ondanks een gloedvol betoog van de VVD ziet de meerderheid van de raad hier niks in en is het zonder enig onderzoek naar de kansen en uitdagingen voor het dorp al af geserveerd. Wat de VVD betreft een gemiste kans voor ons dorp. Nu maar hopen dat er snel andere stappen gezet kunnen worden om de economie verder te versterken.

 
Back To Top