Zaterdag 24 september start de landelijke lotenverkoop van de 50e editie van de Grote Clubactie. Ruim 300.000 lotenverkopers van meer dan 5.000 verenigingen in heel Nederland gaan aan de slag om extra inkomsten te werven voor hun club. Forescate doet dit jaar weer mee. Onze leden zetten zich in om geld in te zamelen, zodat we dit seizoen nog vaker feestelijk uit kunnen pakken voor jong en oud. 80% van al het opgehaalde geld daar direct naar de clubkas.

Extra inkomsten hard nodig

Simone Vink, clubcoördinator van Forescate: “Onze leden zetten zich dit jaar in om extra geld op te halen voor meer feestelijke evenementen. Onlangs organiseerde we in het kader van ons 60-jarig lustrum een waar Lustrum Festival. Iedereen heeft hier zo ontzettend van genoten! Daarom is ons doel dit jaar om geld in te zamelen, zodat we dit seizoen nog vaker uit kunnen pakken voor jong en oud. We gaan er met z’n allen vol voor en hopen ons doel te behalen met behulp van de steun van familie, vrienden en mensen uit de omgeving!”

80% gaat naar de club

Eén lot kost drie euro, waarvan 80% (dus € 2,40 per lot) direct naar de club gaat.

Jaarlijks gaan ruim 300.000 lotenverkopers van meer dan 5.000 verenigingen in heel Nederland aan de slag om extra inkomsten te werven voor hun club. In totaal haalden zij vorig jaar 10,7 miljoen euro op voor het Nederlandse verenigingsleven. Groot, klein, sport of cultuur, alle soorten verenigingen kunnen extra geld ophalen door loten te verkopen.

De trekking van de Grote Clubactie 2022 vindt plaats op dinsdag 6 december. Vanaf woensdag 7 december vind je de trekkingsuitslag op clubactie.nl

 
Back To Top