Wil je deze feestdagen iets bijzonders kopen voor jezelf of een naaste? Denk dan eens aan kunst voor een goed doel! Vanaf deze week kan er online worden geboden op de prachtige natuurschilderijen die gemaakt zijn door leden van Kunstgenootschap Vlietstreek. De exposanten veilen hun schilderijen vanaf een zeer aantrekkelijke prijs. Bovendien is (een deel van) de verkoopprijs bestemd voor de Odensehuiskamer. De Odensehuiskamer bevindt zich in buurthuis Vliethuis en is een laagdrempelige inloopplek voor mensen met geheugenklachten en/of beginnende dementie en hun naasten. Het geld wordt gebruikt voor de aanschaf van nieuw materiaal ten behoeve van de schildercursussen die daar wekelijks worden gegeven. Iedere maandagmiddag verzorgen Lia van Velzen en Hilda Koppe met veel plezier de schilderbegeleiding voor bezoekers van de Odensehuiskamer.

Meer informatie
Heb je belangstelling voor een schilderij? Ga dan naar de online expositie via deze link: https://bit.ly/3nLAq3O, klik vervolgens op het schilderij van je keuze voor meer informatie en doe een bod! Dat kan door te mailen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Onder de delers van het bericht op social media wordt overigens een gratis schilderij verloot, want 'sharing is caring'!

Back To Top